Günlük Araç Kiralama Neden Hızla Gelişiyor? | Tur Assist

Günlük Araç Kiralama Hizmeti Hızla Gelişiyor

Türkiye’de araç kiralama sektörünün ilk iş modeli olan kısa dönem günlük araç kiralama hizmeti, turizm ve ulaşım sektöründeki gelişmelerin yanı sıra yeni açılan havalimanları, havayolu şirketlerinin uçak filolarını genişletmeleri ile birlikte sektörün gelişmesinde ön ayak olmuş durumda.

Ayrıca yerli ve yabancı turistlerin daha fazla seyahat etmesi, bireylerin toplu taşıma alternatiflerine kıyasla arabayla yolculuk etmek istemesi, istenilen zamanda ve istenilen rotada ulaşım olanakları ile oluşan ekonomik faydalarıve şirketlerin ulaşım ihtiyaçlarını kiralama yoluyla çözmeyi tercih etmeleri sebebiyle bu uygulama her geçen gün daha çok karşımıza çıkıyor.

Günlük Araç Kiralama

Günlük Araç Kiralama

Ülkemizde kısa dönem günlük araç kiralama servisi sunan şirketler havalimanları, marina, liman, otel ve turizmin odak olduğu alanları tercih ederler. Söz gelimi Rigorent araç kiralamada ihtiyacınız olabilecek onlarca noktada sizlere hizmet vermektedir. Üstelik ekonomik, orta, üst ve lüks segmentteki geniş araç seçenekleri en uygun fiyatlarla beğeninize sunulmaktadır.

Kısacası Türkiye genelinde faaliyet gösteren şubelerinde, kolay ve uygun fiyatlarla araç kiralama hizmeti sunan Rigorent, rent a car hizmetini her noktaya götürür. Bununla beraber arzu ettiğiniz her noktaya araç teslimatı yapan Rigorent, kalite ve konforu, en uygun fiyatlarla ayağınıza getrir.

Rigorent, İspanyol Mapfre Grubu’na bağlı Mapfre Asistencia’ın Türkiye şirketi olarak 1996 yılında kurulan Tur Assist’in araç kiralama markasıdır. Tur Assist tarafından oluşturulan hizmet birimleri ağı, günümüze dek kalite, servis ve hacim anlamında gelişmiş ve bugün 12.000’e yakın hizmet sağlayıcının oluşturduğu dev bir hizmet ağı haline dönüşmüştür.

Türkiye’de başta sigorta, otomotiv ve finans olmak üzere pek çok sektördeki değerli kurumun 12 milyonu aşkın müşterisine 365 gün 24 saat acil hizmetler sunan Tur Assist, kaliteli hizmet anlayışını Rigorent ile rent a car sektörüne de taşımıştır.

Rigorent araç kiralama

Araç kiralama kategorisine geri dönebilir ya da Araç Satın Almada ve Araç Kiralamada Vergi Uygulamaları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Lütfen Yorum Yapınız 0 Yorum